جلسه با جامعه المرتضی
مشارکت جامعه المرتضی در جشنواره خاطره و داستان اشراق جلسه همکاری در برگزاری جشنواره خاطره و داستان اشراق بین اعضای دبیر خانه جشنواره خاطره و داستان اشراق مرکز فرهنگی هنری با مدیر و مسئولین جامعه المرتضی برگزار شد.
در ابتدای جلسه بطحایی دبیر اجرایی جشنواره صحبت‌های خود را با معرفی جشنواره خاطره و داستان اشراق شروع کرد.

ایشان در ادامه با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری مبنی بر سبک زندگی دینی و سبک زندگی طلبگی و تبلیغ، این دو مورد را از رویکردهای اصلی جشنواره دانست.

بطحایی همچنین گفت امسال بخش ویژه‌ی خاطره گویی اربعین به دوشکل صوت و فیلم موبایلی در حال برگزاری و دریافت آثار می باشد.
دبیر اجرایی جشنواره در خاتمه افزود: این جشنواره ویژه طلاب مبلغ برگزار میشود و هدف جشنواره این است که این خاطرات را مکتوب کرده تا دراختیار طلاب جوان قرار گرفته و از تجربیات مبلغان استفاده شود.

حجت الاسلام حجت الله داوودی، مدیر جامعه المرتضی صحبت‌های خود را با محوریت نوشتن شروع کرده و گفت نه تنها طلاب ما بلکه بیشتر مردم ایران عادت به نوشتن ندارند. این درحالی است که در بیشتر کشور های دنیا به بچه‌های خود از همان کودکی آموزش نوشتن می‌دهند و دفتر‌های دارند برای نوشتن اتفاقات روزمره حتی اگر در آن روز اتفاق خاصی نباشد، اینها به مرور ترسشان از نوشتن کم می شود. این حرکت شما باعث میشود تا طلاب به سمت نوشتن سوق پیدا کرده و به نوشتن عادت کنند.

ایشان در ادامه گفت : کلاً سفر تبلیغی خاطره انگیز ا-ست و موسسه جامعه المرتضی چون مبلغ به خارج از کشور اعزام می کند و در آنجا نگاه‌ها و خاطرات متفاوت است احساس می‌کنم این جشنواره بازتاب خوبی داشته باشد.
 
ایشان در خاتمه قول مساعدت و همکاری لازم جهت اطلاع رسانی و معرفی جشنواره خاطره و داستان اشراق را در بین مبلغان جامعه المرتضی داد.

شایان ذکر است مهلت ارسال آثار دومین جشنواره خاطره و داستان طلاب (اشراق) تا 28 اسفند ماه 1395 می‌باشد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

جشنواره نوآوری های تبلیغ دینی
مجری سایت : شرکت سیگما