خاطره گویی اربعین
مرکز فرهنگی هنری دفترتبلیغات اسلامی برگزار می نماید؛ نخستین فراخوان خاطره گویی اربعین مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نخستین فراخوان خاطره گویی اربعین (ویژه طلاب ) را همراه با جوایز ارزنده برگزار می نماید. جشنواره خاطره و داستان اشراق (مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم) در نظر دارد نخستین فراخوان سراسری خاطره گویی اربعین ویژه طلاب را برگزار نماید.
 
آثار ارسالی باید در دو قالب صوت و فیلم  باشد که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به آدرس تلگرام 09030710639 ارسال کرده و یا در سایت
www.eshragh.ir  بارگذاری نمایند وحتما در ابتدا یا انتهای اثر خود نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره پرونده حوزوی و شماره تماس خود را ذکر کنید.
 
 مهلت ارسال آثار در نخسیتن خاطره‌گویی اربعین از بیستم آبان الی بیستم دی ماه می باشد.
 
جشنواره خاطره‌گویی اربعین مخصوص طلاب (برادران و خواهران) سراسر کشور می باشد و خاطرات اربعین بخش ویژه‌ای از جشنواره خاطرات تبلیغی طلاب است. طلاب می توانند خاطرات تبلیغی خود را نیز ارسال کنند. مبنای ارزیابی نخسیتن جشنواره خاطره‌گویی اربعین جذابیت، روان بودن و تاثیر‌گذاری می باشد.
 
این جشنواره برای برگزیدگان بخش فیلم : نفرات اول تا پنجم مبلغ 10/000/000 ریال و برای برگزیدگان بخش صوت : نفرات اول تا پنجم مبلغ 5/000/000  ریال را در نظر گرفته است.
 
نشانی دبیر‌خانه فراخوان خاطره‌گویی اربعین (اشراق) قم خیابان شهدا کوچه 21، فرعی اول چپ پلاک 50 می‌باشد.
 
علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره 025371160 داخلی 5156  تماس بگیرند.
 
دبیر‌خانه جشنواره خاطره‌گویی اربعین از طریق گروه تلگرام (جهت عضویت کلیک کنید) روند جشنواره را به اطلاع مخاطبین می‌رساند.


 
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

جشنواره نوآوری های تبلیغ دینی
مجری سایت : شرکت سیگما