مشارکت معاونت فرهنگی
مشارکت معاونت فرهنگی
مشارکت‌معاونت‌فرهنگی‌تبلیغی‌درجشنواره‌خاطره‌وداستان‌ اشراق جلسه همکاری در برگزاری جشنواره خاطره و داستان اشراق بین اعضای دبیر خانه جشنواره خاطره و داستان در ابتدای این جلسه سید مهدی موسوی رئیس اداره ادبی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات، توضیحاتی در مورد نحوه برگزاری این جشنواره ارائه داد و در ادامه افزود امسال جشنواره خاطره و جشنواره داستان تجمیع شده است تا با استفاده  ویژه و حداکثری از این دو موضوع که هم  افق هستند نهایت استفاده راببریم.

سپس بطحایی دبیر جشنواره خاطره و داستان گفت : رسالت اصلی جشنواره ترویج و تبلیغ دین و زیست دینی بین طلاب و آحاد مردم ایران است و همچنین ایجاد دغدغه ای  بین طلاب برای کتابت خاطرات تبلیغی خود در ایام تبلیغ می باشد.

در ادامه قرنی از اعضای دبیر خانه خاطره گویی اعلام کرد در این جشنواره یک ویژه برنامه خاطره گویی اربعین قرار داده شده است که به صورت صوت و تصویر خاطرات اربعینی طلاب را می پذیرد تا با نشر خاطرات اربعین فرهنگ حسینی و عاشورایی را در دل طلاب و جوانان زنده نگه دارد.

در خاتمه آقای احمد نژاد رئیس اداره اعزام مبلغ با استقبال از برگزاری این جشنواره قول مساعدت و همکاری های لازم را جهت اطلاع رسانی و معرفی جشنواره خاطره و داستان طلاب اشراق در بین مبلغان دفتر تبلیغات از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی داد.
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

جشنواره نوآوری های تبلیغ دینی
مجری سایت : شرکت سیگما